درباره “حریر تشک پرنیان“


HARIR TOSHAK PARNIAN

شرکت حریر تشک پرنیان فعالیت خود با افراد متخصص و زبده در سال 1372 با نام شرکت رویال در تبریز شروع به کار کرد.
متاسفانه به دلیل رشد قارچی تولیدکنندگان غیر مجاز و استفاده از برند رویال و تولید بی‌کیفیت با این برند موجب تخریب برند رویال در اذهان عمومی شد.
به این خاطر در ادامه مسیر با نام حریر تشک پرنیان با تولید محصولات طبی و طبی فنری و انواع کالای خواب همچنان در  این فعالیت پرسرعت و قوی به پیش می رود. 

شرکت ما با بروز کردن دستگاه‌های طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا توانسته استقبال مردم را از خرید محصولات به خود جلب کند و با کمک نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می‌کند.

با توجه به استقبال از محصولات این شرکت و نیز برای برند سازی و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از برندهای عمومی به ثبت سه برند بین المللی (بست، کلبک و حاکم) در ایران برای تشک خود اقدام کرده است.
البته نسبت به سطح کیفیت و نوع مود اولیه و … هر محصول در برند خاص جای می‌گیرند.

شرکت با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه بین المللی 9001:2008ISO شده است و اقدام به اخذ استاندارد ملی نموده و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استانداردهای روز دنیا تولید و روانه ی بازار می‌کند.

شرکت قصد دارد در آینده‌ای نزدیک و طبق برنامه‌های تدوین شده، علاوه بر تولید محصولات طبی و طبی فنری محصولات جانبی آن و نیز تمامی محصولات کالای خواب و سرویس خواب و هتلینگ را تولید و به بازار عرضه کند.

ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه‌های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

تعویض، ارسال کالا به شیوه‌های مختلف، تخفیف به مناسبت‌های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته‌ایم.

شما می‌توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید تشک با بهترین قیمت از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت درخواست نمایندگی از صفحه اخذ نمایندگی اقدام کنید.

                        


دانلود کاتالوگ‌های حریر تشک پرنیان:

ویدئو معرفی "حریر تشک پرنیان"

کیفیت، زیبایی و خوابی آرام با هلدینگ حریر تشک پرنیان...